Log in Register

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
ae36e58ae737f2b1fbf276bd547dc831.png
News
News

News (8)

V tejto sekcii budeme pre Vás pripravovať rôzne novinky, súťaže a zaujímavosti z fungovania stránok FIFAGAMES.sk

Adboard template nr.3
29, Nov

Ahojte,

aby toho nebolo málo, máme pre Vás na pripravený ešte jeden download. Niektorý z Vás nás žiadali o elektronické reklamné panely, vzhľadom na tento fakt sme pre Vás pripravili template elektronických reklamných panelov.
Tie si môžete stiahnuť tu .::DOWNLOAD::.

___________________________________________________________

Hello,

To make matters worse, we are ready for you to download another one. Some of you have asked us about electronic billboards, in view of the fact that we have prepared a template of electronic billboards.
They can be downloaded here .::DOWNLOAD::.

Template nr.3
24, Nov

Ahojte milý tvorcovia,

dnešný nový download určite poteší najmä Vás. Dnešný download je template pre Banner /vlajky/. Jedná sa o template z vlastnej dielne. Viac informácií nájdete vo fóre nášho webu, kde taktiež môžete prezentovať svoje práce. Template si môžete stiahnuť tu .::DOWNLOAD::.

_____________________________________________________

Hello dear creators,

Today's new download sure to please especially you. Today's download is a template for banner / flag /. This is a template of your own making. More information can be found in the forum of our website where you can also present your work. Template can be downloaded here .::DOWNLOAD::.

BPL scarves pack
12, Nov

Vážený návštevníci našich stránok,

po malej odmlke zverejnovania našich prác sme pre Vás pripravlili addon s názvom Barclay Premier League scarves pack. Už podľa názvu je jasné že sa jedná o sadu šálov pre kluby najvyššej anglickej súťaže. Vzhľadom na to že boli dosť veľké problémy s importom do hry a s funkčnosťou zobrazovania v hre sme sa rozhodli Vám priniesť .exe inštaláciu aby sme Vás odbremenili od týchto starostí.
Tak ako vždy download je určený len registrovaným užívateľom a nájdete ho po krátkej registrácii a prihlásení v download v sekcii INÉ.
Dúfame že tento pack Vám spríjemní hranie FIFA14. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok nás môžete kedykoľvek kontaktovať. Najideálnejšie miesto je vo fóre v príslušnej sekcii.

S pozdravom Váš FIFAGAMES.sk team

CSEP 14 ver. 1.1 update
10, Nov

Vážený návštevníci dovoľte aby sme Vás informovali o tom v akom stave sa momentálne nachádza nová rozšírená verzia Vášho najoblúbenejšieho patchu CSEP 14 ktorého pracovná verzia je 1.1. Pravideľný návštevníci nášho fóra majú informácie o tom v akom stave sa projekt nachádza nakoľko vo fóre prezentujeme aj čiastočné práce, ale predsa len články sú určené pre širokú verejnosť a považujeme za dôležité informovať aj Vás.

CORGOŇ LIGA:

ŠÁLE - 4/12 - Achiles1919, Andel88, Civo

SVK 2.LIGA:

DATABASE - 100% - Achiles1919
DRESY - 12/12 - Celtian
LOGÁ - 12/12 - Achiles1919
ADBOARDS - 11/12 - Achiles1919
MINIFACES - 7/12 - Achiles1919, Andel88
BANNERS - 5/12 - Andel88
ŠÁLE - 2/12 - Andel88
FLAGS - 0/12 -

GAMBRINUS LIGA:

ŠÁLE - 1/16 - Achiles1919

CZ 2.LIGA:

DATABASE - 6% - Achiles1919
DRESY - 0/16 - Celtian
LOGÁ - 1/16 - Achiles1919
ADBOARDS - 4/16 - Civo
MINIFACES - 0/16 - Kalijan
BANNERS - 0/16 -
ŠÁLY - 0/16 -
FLAGS - 0/16 -

V prípade že by ste sa chceli podielať na tvorbe neváhajte nás kontaktovať

Váš FIFAGAMES.sk team

Template nr.2
10, Nov

Ahojte a sme tu opäť tentokrát so šablónou pre reklamné panely ktoré sú umiestnené okolo ihriska. Takže ak by mal niekto záujem si vyskúšať tvorbu ,,tvorba reklamných panelov je jedna z najlahších,, neváhajte si stiahnuť template v sekcii download ktorá je len pre registrovaných užívateľov. So svojími prácami sa môžete pochváliť na fóre nášho webu.

Váš FIFAGAMES.sk team

Template nr.1
10, Nov

Ahojte, milý návštevníci stránok FIFAGAMES.sk. Ospravedlňujem sa týždňovú nečinnosť v oblasti písania článkov a noviniek na web. Tento článok a novinka sú tentoraz určenené viac pre tvorby chtivých členov a návštevníkov. Určite ste všetci postrehli že vo FIFE 14 dokážeme editovať aj šále divákov na tribúnach a preto sme sa rozhodli že pre Vás pripravíme template šálu pre FIFA 14. Takže ak máte chuť pripraviť si šál pre Váš obľúbený klub podľa Vašich predstáv tak máte tentokrát jedinečnú príležitosť si stiahnuť čistý template. Template nájdete v sekcii download ktoré je prístupná len pre registrovaných členov. A ak tá Vaša tvorba bude stáť za to a podelíte sa o ňu v našom fóre nie je vylúčené že sa stanete jedným z tvorcov pripravovaného patchu.

Tešíme sa na Vaše práce Váš FIFAGAMES.sk team

Novinky k CSEP 14 a fungovania webu
03, Nov

Vážení návštevníci našich stránok, niektorým zvás ktorý nenavštevujete našu facebook-ovskú stránku kde pravidelne upozornujeme o novinkách nielen o CSEP prinášame tento čánok kde sa dozviete o plánovaných novinkách ktoré z časti zverňujeme vo fóre nášho webu. Takže len taká malá ochutnávka.

Vzhľadom na to že sa nám ako jedným z prvých /ak nie prvým/ podarilo oživiť patch takých rozmerov sme sa rozhodli posunúť našu prácu ešte ďalej. Preto v tomto čase pripravujeme 2 slovenkú a 2 českú najvyššiu súťaž. Nakoľko sa stále celá databáza rozoberá na drobné máme novinku a to takú že nižšie súťaže nebudú nahrádzať žiadnu inú súťaž a jednoducho sa databáza rozšíri o tieto súťaže, kluby, hráčov a všetko ostatné.

Ďaľšou novinkou v FIFA14 je možnosť prideliť fanúšikom klubové šále. Týmto by sme Vás nepriamo poprosili o zasielanie fotografií šálov pre jednotlivé kluby. Najideálnejšia forma prezentácie týchto fotografií je prostredníctvom fóra.

Zaujímavosťou celého projektu CSEP 14 je veľký ohlas v európskom merítku a prichádzaju ponuky na spoluprácu zo zahraničnými portálmi s podobnou tématikou a na tvorbu podľa mňa exotických líg. Z jednoduchého dôvodu nedostatku schopných tvorcov na našich stránkach musíme tieto projekty odsunúť na vedľajšiu koľaj a vrátit sa k nim v neskôr. Týmto by som Vás všetkých tvorby zdatných poprosil ak máte záujem o rozšírenie našich radov o krátku prezentáciu akejkoľvek tvorby vo fóre nášho webu.

Určite ste všetci zaregistrovali anketu ktorá sa objavila na týchto stránkach. Chcel by som Vás poprosiť o krátke vyplnenie tejto ankety, má pre nás dosť veľký význam k smerovaniu týchto stránok, nakoľko máme prostriedku a štedrého sponzora ktorý má pripravených veľa zaujímavých noviniek.

Malá ochutnávka toho na čom pracujeme:

 

Reklamné panely pre FK Bohemians Praha
Image and video hosting by TinyPic

Šál pre ŠK Slovan Bratislava

 

Image and video hosting by TinyPic

Fórum
24, Oct

Milý návštevníci webu, ako daľšiu podporu pre lepšiu komunikáciu snami a s rôznymi luďmi na tomto webe sme pre Vás pripravili fórum. V tejto verzii pre krátkosť času je bez akýchkoľvek grafických úprav a množstvo sekcií je prispôsobené iba na tie najdôležitejšie témy. V prípade potrieb bude fórum rozšírené o  potrebné sekcie. 

Dôležitá vec ohladom prihlasovania do fóra. Vzhľadom na to že nie všetci užívatelia ktorý sú zaregistrovaný na stránke budú navštevovať fórum sme sa rozhodli nepoužiť user bridge medzi stránkou a fórom. To znamená že do fóra sa budete musieť zaregistrovať a prihlásiť znova. Výhoda registrácie je hlavne v tom že viete posielať súkromné správy iným užívateľom a adminom + môžete diskutovať vo fóre. 

Príjemnú zábavu žela FIFAGAMES.sk TEAM

Novinky

Kto je Online

We have 12 guests and no members online