Log in Register

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
ae36e58ae737f2b1fbf276bd547dc831.png
FIFA komunita

Novinky k CSEP 14 a fungovania webu

Featured
Write on: Sun, 03 Nov 2013 by  in FIFA komunita 1 comment Read 5972

Vážení návštevníci našich stránok, niektorým zvás ktorý nenavštevujete našu facebook-ovskú stránku kde pravidelne upozornujeme o novinkách nielen o CSEP prinášame tento čánok kde sa dozviete o plánovaných novinkách ktoré z časti zverňujeme vo fóre nášho webu. Takže len taká malá ochutnávka.

Vzhľadom na to že sa nám ako jedným z prvých /ak nie prvým/ podarilo oživiť patch takých rozmerov sme sa rozhodli posunúť našu prácu ešte ďalej. Preto v tomto čase pripravujeme 2 slovenkú a 2 českú najvyššiu súťaž. Nakoľko sa stále celá databáza rozoberá na drobné máme novinku a to takú že nižšie súťaže nebudú nahrádzať žiadnu inú súťaž a jednoducho sa databáza rozšíri o tieto súťaže, kluby, hráčov a všetko ostatné.

Ďaľšou novinkou v FIFA14 je možnosť prideliť fanúšikom klubové šále. Týmto by sme Vás nepriamo poprosili o zasielanie fotografií šálov pre jednotlivé kluby. Najideálnejšia forma prezentácie týchto fotografií je prostredníctvom fóra.

Zaujímavosťou celého projektu CSEP 14 je veľký ohlas v európskom merítku a prichádzaju ponuky na spoluprácu zo zahraničnými portálmi s podobnou tématikou a na tvorbu podľa mňa exotických líg. Z jednoduchého dôvodu nedostatku schopných tvorcov na našich stránkach musíme tieto projekty odsunúť na vedľajšiu koľaj a vrátit sa k nim v neskôr. Týmto by som Vás všetkých tvorby zdatných poprosil ak máte záujem o rozšírenie našich radov o krátku prezentáciu akejkoľvek tvorby vo fóre nášho webu.

Určite ste všetci zaregistrovali anketu ktorá sa objavila na týchto stránkach. Chcel by som Vás poprosiť o krátke vyplnenie tejto ankety, má pre nás dosť veľký význam k smerovaniu týchto stránok, nakoľko máme prostriedku a štedrého sponzora ktorý má pripravených veľa zaujímavých noviniek.

Malá ochutnávka toho na čom pracujeme:

 

Reklamné panely pre FK Bohemians Praha
Image and video hosting by TinyPic

Šál pre ŠK Slovan Bratislava

 

Image and video hosting by TinyPic

Last modified on Sunday, 03 November 2013 22:44

1 comment

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Novinky

Kto je Online

We have 30 guests and no members online