Log in Register

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
ae36e58ae737f2b1fbf276bd547dc831.png
FIFA komunita
FIFA komunita

FIFA komunita (5)

Tu nájdete všetky dôležité informácie pre hráčsku komunitu.

Screen from GAMING portal
29, Nov

Ahojte,

aby sme Vás držali v pozornosti pripravujeme Vám malú ukážku pripravovaného GAMING portálu.
Pravidelne Vás budeme informovať o tom ako pokračujú práce.

TOP GAMING EU 3D without background thumb

 

Testovanie Gaming Portálu
12, Nov

Milý návštevníci našich stránok,

určite ste postrehli ankenu na stránkach ohľadom Gaming Portálu. Vzhľadom na výsledok sme sa rozhodli spustit tento projekt ktorý je určite nie menej dôležitý ako CSEP14. Pri spustení tohto projektu sme sa rozhodli otvoriť vo fóre našich stránok sekciu venovanú komunite a gaming portálu + taktiež sa začal výber testerov pre nový gaming portál. Tak neváhajte zaregistrujte sa vo fóre a rozšírte naše rady a staňte sa členom teamu tohto projektu. Viac vo fóre nášho Vášho webu.

Váš FIFAGAMES.sk team

Novinky k CSEP 14 a fungovania webu
03, Nov

Vážení návštevníci našich stránok, niektorým zvás ktorý nenavštevujete našu facebook-ovskú stránku kde pravidelne upozornujeme o novinkách nielen o CSEP prinášame tento čánok kde sa dozviete o plánovaných novinkách ktoré z časti zverňujeme vo fóre nášho webu. Takže len taká malá ochutnávka.

Vzhľadom na to že sa nám ako jedným z prvých /ak nie prvým/ podarilo oživiť patch takých rozmerov sme sa rozhodli posunúť našu prácu ešte ďalej. Preto v tomto čase pripravujeme 2 slovenkú a 2 českú najvyššiu súťaž. Nakoľko sa stále celá databáza rozoberá na drobné máme novinku a to takú že nižšie súťaže nebudú nahrádzať žiadnu inú súťaž a jednoducho sa databáza rozšíri o tieto súťaže, kluby, hráčov a všetko ostatné.

Ďaľšou novinkou v FIFA14 je možnosť prideliť fanúšikom klubové šále. Týmto by sme Vás nepriamo poprosili o zasielanie fotografií šálov pre jednotlivé kluby. Najideálnejšia forma prezentácie týchto fotografií je prostredníctvom fóra.

Zaujímavosťou celého projektu CSEP 14 je veľký ohlas v európskom merítku a prichádzaju ponuky na spoluprácu zo zahraničnými portálmi s podobnou tématikou a na tvorbu podľa mňa exotických líg. Z jednoduchého dôvodu nedostatku schopných tvorcov na našich stránkach musíme tieto projekty odsunúť na vedľajšiu koľaj a vrátit sa k nim v neskôr. Týmto by som Vás všetkých tvorby zdatných poprosil ak máte záujem o rozšírenie našich radov o krátku prezentáciu akejkoľvek tvorby vo fóre nášho webu.

Určite ste všetci zaregistrovali anketu ktorá sa objavila na týchto stránkach. Chcel by som Vás poprosiť o krátke vyplnenie tejto ankety, má pre nás dosť veľký význam k smerovaniu týchto stránok, nakoľko máme prostriedku a štedrého sponzora ktorý má pripravených veľa zaujímavých noviniek.

Malá ochutnávka toho na čom pracujeme:

 

Reklamné panely pre FK Bohemians Praha
Image and video hosting by TinyPic

Šál pre ŠK Slovan Bratislava

 

Image and video hosting by TinyPic

Youtube Kanál
30, Oct

Ďaľšia novinka webu FIFAGAMES.sk

Týmto oficiálne spúšťame video kanál na YOUTUBE kde Vám budeme prinášať ukážky našich prác poprípade zaujímavé videá, návody a veľa veľa iného.

Váš FIFAGAMES.sk Team

Fórum
24, Oct

Milý návštevníci webu, ako daľšiu podporu pre lepšiu komunikáciu snami a s rôznymi luďmi na tomto webe sme pre Vás pripravili fórum. V tejto verzii pre krátkosť času je bez akýchkoľvek grafických úprav a množstvo sekcií je prispôsobené iba na tie najdôležitejšie témy. V prípade potrieb bude fórum rozšírené o  potrebné sekcie. 

Dôležitá vec ohladom prihlasovania do fóra. Vzhľadom na to že nie všetci užívatelia ktorý sú zaregistrovaný na stránke budú navštevovať fórum sme sa rozhodli nepoužiť user bridge medzi stránkou a fórom. To znamená že do fóra sa budete musieť zaregistrovať a prihlásiť znova. Výhoda registrácie je hlavne v tom že viete posielať súkromné správy iným užívateľom a adminom + môžete diskutovať vo fóre. 

Príjemnú zábavu žela FIFAGAMES.sk TEAM

Novinky

Kto je Online

We have 24 guests and no members online