Log in Register

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
ae36e58ae737f2b1fbf276bd547dc831.png
FIFA 14
FOR MAKERS

FOR MAKERS (5)

Tu nájdete všetky potrebné informácie pre tvorcov doplnkov pre FIFA14

Creation Master 14.1
06, Dec

Ahojte,

dneska vám prinášame jednu z najdôležitejších utilít pre FIFA14. Jedná sa o Creation Master 14.1 v ktorom si môžete upraviť veľa vecí vo Vašej FIFA14
Túto utilitu už roky pripravuje Rinaldo z fifa-master.com
Cretion Master si môžete stiahnuť tu .::DOWNLOAD::.
________________________

Hello,

today we bring you one of the most important utilities for FIFA14. This is the Creation Master 14.1 in which you can edit a lot of things in your FIFA14
This utility for years preparing Rinaldo of FIFA-master.com
Cretion Master can be downloaded here .::DOWNLOAD::.

Adboard template nr.3
29, Nov

Ahojte,

aby toho nebolo málo, máme pre Vás na pripravený ešte jeden download. Niektorý z Vás nás žiadali o elektronické reklamné panely, vzhľadom na tento fakt sme pre Vás pripravili template elektronických reklamných panelov.
Tie si môžete stiahnuť tu .::DOWNLOAD::.

___________________________________________________________

Hello,

To make matters worse, we are ready for you to download another one. Some of you have asked us about electronic billboards, in view of the fact that we have prepared a template of electronic billboards.
They can be downloaded here .::DOWNLOAD::.

Template nr.3
24, Nov

Ahojte milý tvorcovia,

dnešný nový download určite poteší najmä Vás. Dnešný download je template pre Banner /vlajky/. Jedná sa o template z vlastnej dielne. Viac informácií nájdete vo fóre nášho webu, kde taktiež môžete prezentovať svoje práce. Template si môžete stiahnuť tu .::DOWNLOAD::.

_____________________________________________________

Hello dear creators,

Today's new download sure to please especially you. Today's download is a template for banner / flag /. This is a template of your own making. More information can be found in the forum of our website where you can also present your work. Template can be downloaded here .::DOWNLOAD::.

Template nr.2
10, Nov

Ahojte a sme tu opäť tentokrát so šablónou pre reklamné panely ktoré sú umiestnené okolo ihriska. Takže ak by mal niekto záujem si vyskúšať tvorbu ,,tvorba reklamných panelov je jedna z najlahších,, neváhajte si stiahnuť template v sekcii download ktorá je len pre registrovaných užívateľov. So svojími prácami sa môžete pochváliť na fóre nášho webu.

Váš FIFAGAMES.sk team

Template nr.1
10, Nov

Ahojte, milý návštevníci stránok FIFAGAMES.sk. Ospravedlňujem sa týždňovú nečinnosť v oblasti písania článkov a noviniek na web. Tento článok a novinka sú tentoraz určenené viac pre tvorby chtivých členov a návštevníkov. Určite ste všetci postrehli že vo FIFE 14 dokážeme editovať aj šále divákov na tribúnach a preto sme sa rozhodli že pre Vás pripravíme template šálu pre FIFA 14. Takže ak máte chuť pripraviť si šál pre Váš obľúbený klub podľa Vašich predstáv tak máte tentokrát jedinečnú príležitosť si stiahnuť čistý template. Template nájdete v sekcii download ktoré je prístupná len pre registrovaných členov. A ak tá Vaša tvorba bude stáť za to a podelíte sa o ňu v našom fóre nie je vylúčené že sa stanete jedným z tvorcov pripravovaného patchu.

Tešíme sa na Vaše práce Váš FIFAGAMES.sk team

Novinky

Kto je Online

We have 25 guests and no members online