Log in Register

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
ae36e58ae737f2b1fbf276bd547dc831.png
Addons Game

Novinky k CSEP 14 a fungovania webu

Featured
Write on: Sun, 03 Nov 2013 by  in Addons 217 comments Read 13170

Vážení návštevníci našich stránok, niektorým zvás ktorý nenavštevujete našu facebook-ovskú stránku kde pravidelne upozornujeme o novinkách nielen o CSEP prinášame tento čánok kde sa dozviete o plánovaných novinkách ktoré z časti zverňujeme vo fóre nášho webu. Takže len taká malá ochutnávka.

Vzhľadom na to že sa nám ako jedným z prvých /ak nie prvým/ podarilo oživiť patch takých rozmerov sme sa rozhodli posunúť našu prácu ešte ďalej. Preto v tomto čase pripravujeme 2 slovenkú a 2 českú najvyššiu súťaž. Nakoľko sa stále celá databáza rozoberá na drobné máme novinku a to takú že nižšie súťaže nebudú nahrádzať žiadnu inú súťaž a jednoducho sa databáza rozšíri o tieto súťaže, kluby, hráčov a všetko ostatné.

Ďaľšou novinkou v FIFA14 je možnosť prideliť fanúšikom klubové šále. Týmto by sme Vás nepriamo poprosili o zasielanie fotografií šálov pre jednotlivé kluby. Najideálnejšia forma prezentácie týchto fotografií je prostredníctvom fóra.

Zaujímavosťou celého projektu CSEP 14 je veľký ohlas v európskom merítku a prichádzaju ponuky na spoluprácu zo zahraničnými portálmi s podobnou tématikou a na tvorbu podľa mňa exotických líg. Z jednoduchého dôvodu nedostatku schopných tvorcov na našich stránkach musíme tieto projekty odsunúť na vedľajšiu koľaj a vrátit sa k nim v neskôr. Týmto by som Vás všetkých tvorby zdatných poprosil ak máte záujem o rozšírenie našich radov o krátku prezentáciu akejkoľvek tvorby vo fóre nášho webu.

Určite ste všetci zaregistrovali anketu ktorá sa objavila na týchto stránkach. Chcel by som Vás poprosiť o krátke vyplnenie tejto ankety, má pre nás dosť veľký význam k smerovaniu týchto stránok, nakoľko máme prostriedku a štedrého sponzora ktorý má pripravených veľa zaujímavých noviniek.

Malá ochutnávka toho na čom pracujeme:

 

Reklamné panely pre FK Bohemians Praha
Image and video hosting by TinyPic

Šál pre ŠK Slovan Bratislava

 

Image and video hosting by TinyPic

217 comments

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Novinky

Kto je Online

We have 11 guests and no members online